Meist

Damiro Equestrian on Eestis tegutsev ratsavarustuse e-pood, mis alustas oma tegevust 2021 aasta lõpus.

Meie tugevusteks on vastutulelik klienditeenindus ning uuenduslik tootevalik – pakume parimaid lahendusi nii ratsanikule kui ka hobusele. Kui sa ei leia meie kodulehelt endale sobivat toodet – võta meiega ühendust ning anname endast parima, et Su soov täita! :)

Oleme oma klientidele nõu ja jõuga abiks ööpäevaringselt.

Damiro Equestriani ladu asub Tartus, e-pood on ööpäevaringselt avatud tellimustele ning tellimused täidetakse hiljemalt järgneval tööpäeval.

Kerttu Kose

Damiro Equestrian OÜ tegevjuht, kes on omandanud Eesti Maaülikoolis maamajandusliku ettevõtluse- ja finantsjuhtimise bakalaureuse kraadi ning hetkel jätkab õpinguid ökonoomika ja ettevõtluse erialal magistriastmel.

Kerttu on aktiivne ettevõtja, kes ei näe kuskil takistusi, vaid hoopis uusi võimalusi. Tänu tema suurimale kirele, hobustele ja ratsutamisele, sündis Damiro Equestrian, et tuua Eesti ratsamaastikule uusi firmasid ning pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid ning suurepärast teenindust!

Ettevõttes täidab ta erinevaid rolle – alustades e-poe haldusest ja turundamisest, lõpetades  kauba tellimise ja kliendisuhtlusega.